EUROLAB LAMBDA, a.s., T. Milkina 2, 917 01 TRNAVA, Slovenská republika, tel. +421-33-53 41 448-9
 

Top image

TOP PRODUKTY

UŽITOČNÉ

NEPREHLIADNITE

Kalprotektín v stolici - spoľahlivý marker na rozlíšenie zápalových (IBD) a nezápalových (IBS) ochorení čreva. Komplexná diagnostika - rýchly kvantitatívny test, ELISA súpravy a NOVINKA - turbidimetrické stanovenie pre biochemické analyzátory.


PONUKA PRE VETERINÁRNE AMBULANCIE! Imunochromatografický test na stanovenie krvných skupín mačiek. NOVINKA ! 5-populačný veterinárny hematologický analyzátorNycoCard READER II - mimoriadna akcia na CRP prístroj! Bližšie informácie o podmienkach u našich medicínskych reprezentantov.LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA


BIOCHEMICKÉ ANALYZÁTORY

Flexor E Vital Scientific

Plnoautomatický biochemický analyzátor s priepustnosťou 180 testov za hodinu, s ISE modulom 270 testov za hodinu, otvorený systém, interný čítač čiarového kódu, pripojenie do LIS. Vhodný pre menšie a stredné laboratóriá.

Prospekt (224,46 kB)

Flexor Junior Vital Scientific

Plnoautomatický biochemický analyzátor s priepustnosťou 100 testov za hodinu, s ISE modulom 150 testov za hodinu, otvorený systém, interný čítač čiarového kódu, pripojenie do LIS. Vhodný pre menšie laboratóriá alebo ako statímový analyzátor.

Prospekt (94,37 kB)

Flexor XL Vital Scientific

Plnoautomatický biochemický analyzátor s priepustnosťou 360 testov za hodinu, s ISE modulom 450 testov za hodinu, otvorený systém, interný čítač čiarového kódu, pripojenie do LIS. Vhodný pre stredné a veľké laboratóriá.

Prospekt (245,27 kB)

Eurolambda® 2010