EUROLAB LAMBDA, a.s., T. Milkina 2, 917 01 TRNAVA, Slovenská republika, tel. +421-33-53 41 448-9
 

veterinarna_diagnostika

TOP PRODUKTY

UŽITOČNÉ

NEPREHLIADNITE

Kalprotektín v stolici - spoľahlivý marker na rozlíšenie zápalových (IBD) a nezápalových (IBS) ochorení čreva. Komplexná diagnostika - rýchly kvantitatívny test, ELISA súpravy a NOVINKA - turbidimetrické stanovenie pre biochemické analyzátory.


PONUKA PRE VETERINÁRNE AMBULANCIE! Imunochromatografický test na stanovenie krvných skupín mačiek. NOVINKA ! 5-populačný veterinárny hematologický analyzátorNycoCard READER II - mimoriadna akcia na CRP prístroj! Bližšie informácie o podmienkach u našich medicínskych reprezentantov.VETERINÁRNA DIAGNOSTIKA


HEMATOLOGICKÉ ANALYZÁTORY

Abacus Junior 5 diff Vet


Plnoautomatický hematologický analyzátor pre veterinárov s 5-populačným diferenciálom leukocytov s priepustnosťou 22-28 analýz za hodinu, interná tlačiareň, otvorený odberový systém, pripojenie do LIS, 5 populačný differenciál pre psa, mačku, koňa, 3 populačný pre zvieratá: pes, mačka, kôň, myš, potkan, zajac, dobytok, opica, koza, ovca, fretka. Druhy zvierat výrobca sústavne rozširuje a dopĺňa.

Prospekt (385,81 kB)

Abacus Junior Vet


Plnoautomatický hematologický analyzátor pre veterinárov s 3-populačným diferenciálom leukocytov s priepustnosťou 30 analýz za hodinu, interná tlačiareň, otvorený odberový systém, pripojenie do LIS, 30 možných druhov zvierat, v súčasnosti naprogramované výrobcom: pes, mačka, kôň, myš, potkan, zajac, dobytok, opica, koza, ovca, fretka. Druhy zvierat výrobca sústavne rozširuje a dopĺňa.

Prospekt (873,67 kB)

Eurolambda® 2010